פרסותרפיה

פרסותרפיה ביבנה דר גאולה יצחקוב

בקליניקה של ד"ר גאולה יצחקוב תמצאו טיפולי פרסותרפיה התורמים לבריאות ויופי ונעשים על ידי מכשור מקצועי. שיטה זו נחשבת לשילוב של יופי ובריאות מכיוון שהיא מסלקת רעלים מהגוף, מטפלת בבעיות רפואיות מגוונות ותורמת להצרת היקפים וטשטוש צלוליט.

פרסותרפיה היא פריצת דרך בתחום האסתטיקה הרפואית והטיפוח ונחשבת לאחת השיטות המתקדמות לפינוי נוזלים ולסילוק רעלים מהגוף ועל ידי כך משפרת סימני צלוליט. המכשיר פועל באמצעות חליפות גוף המפעילות לחץ משתנה המאיץ את מחזור הדם והניקוז הלימפתי וכך גורם לרקמות הגוף להיפטר מרעלים הנמצאים בין התאים. סילוק הרעלים והפסולת מהגוף גורמים להצרת היקפים הנראית לעין ולשיפור מצבים בריאותיים.

למי הטיפול מתאים?

הטיפול מתאים לאנשים עם עודף משקל, השמנה, מצבים של צלוליט, פקקת ורידים, למצבים של הצטברות שומן מקומי, הידבקויות בבטן (לאחר ניתוח או בשל דלקות), בעיות בתפקוד מעיים, במקרים של בצקות, עייפות כרונית, מתח, לחץ נפשי, כאבים , מתח שרירים ושיפור מצב הרוח.

איך זה עובד?

הטיפול נעשה בקליניקה של ד"ר יצחקוב על מיטת הטיפולים. המטופל לובש חליפה המאפשרת הפעלת לחץ הדרגתי ומשתנה מאיזור לאיזור ע"י ניפוח תאי אוויר בחליפה באופן מבוקר באמצעות מכשיר יעודי. במהלך הטיפול ניתן לבצע עיסוי באמצעות מכשיר באזורים שונים בגוף כגון : ידיים, מותניים, בטן, גב ורגליים באופן המותאם למטופל.
הטיפול אורך כ- 40-45 דקות ובמהלכו המטופל יכול להאזין למוזיקה ולחוש נינוח.

היתרונות של טיפולי פרסותרפיה

מומלץ לבצע סדרת טיפולים כ 2-3 פעמים בשנה

פרסותרפיה ביבנה גאולה יצחקוב

בקליניקה של ד"ר יצחקוב תיהנו ממכשור המתקדם ביותר
טיפולי פרסותרפיה נעשים לאחר אבחון והתאמת הטיפול באופן אישי

לפרטים נוספים ,ייעוץ ותיאום התקשרו עוד היום >>>

דילוג לתוכן